Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

Biuro Polska
Wrocławska 14
41-902 Bytom
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35


Biuro Szwecja
Adres siedziby: Stora Torget 4,534 31 Vara
Adres korespondencyjny: Box 26, 534 21 Vara
Telefon: 0500-49 59 30
Napisz do nas
Profil działalności
Partnerzy

PPA Sweden AB


Dzięku PPA Sweden możesz, za pośrednictwem Polskiego Centrum Produktywności, skorzystać z najszybszych metod diagnozowania i analizowania potencjału firm produkcyjnych. PPA Sweden powstała na zlecenie rządu szwedzkiego. Przy jej tworzeniu, oprócz ekspertów z K.U.R.E.N. brali udział specjaliści z Materials and Manufacturing Technology na Uniwersytecie w Chalmers. Członek Grupy K.U.R.E.N.

 

Revere AB


Polskie Centrum Produktywności jest jedynym w Polsce dystrybutorem gier symulacyjnych Lean Game ® i Lean Admin Game®. Na bazie tych gier przeprowadzamy szkolenia otwarte lub szkolenia zamknięte, prezentujące podstawowe techniki optymalizacji produkcji lub optymalizacji pracy administracji w środowisku gry symulacyjnej. Szkolenia prowadzą licencjonowani trenerzy.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków